Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Udzielona pomoc publiczna w 2020 roku

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej, sporządzony na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t. j. Dz. U. 2016 poz. 1870 z późn. zm.) 

w 2020 roku.

 

  • Agnes 24 Agnieszka Zawadzka Piotr Zawadzki 2. Agnes BIS Piotr Zawadzki (działalność indywidualna od 01.07.2010) Piotr Zawadzki)
  • ISPL lek Robert Markowski 2.Pracownia Protetyczna Robert Markowski
  • SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZY "BELLA" MARZENA DOMAGAŁA 2. STYL DOM 
  • Domagała B., Domagała M.
  • Sklep Spożywczy "Astra" S.C. Monika Urbańska, Roman Urbański
  • 3MAFACH Szymon Szyfer
  • ABC Ośrodek Szkolenia Kierowców Marian Miłoszewski
  • ADAM NOWACKI POLLAS
  • ADAM ZARZYCKI SKLEP PRZEMYSŁOWY
  • ADBUD Adam Kajdan
  • AD-BUD Adrian Bogucki
  • Adrian Wazner
  • ADT MYCIE CIŚNIENIOWE ADRIAN CZARNOGRECKI
  • AGAMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • A.G.B. Usługi Geodezyjno - Budowlane Adam Gąsiorek
  • "AGNES 24" SPÓŁKA CYWILNA AGNIESZKA ZAWADZKA, PIOTR ZAWADZKI
  • "AGNES" Agnieszka Wilk
  • Agnieszka Ksel
  • AGNIESZKA ROGOWSKA
  • AGRIKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • "AGRO-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • AGRODEX JAROSŁAW BOROWSKI-BESZTA
  • "AGROEST" JAROSZEWSKI, JUREWICZ SPÓŁKA JAWNA
  • Agro-Forest KATARZYNA ŻARNOWSKA
  • AGROTRANS JOLANTA ŻMIJAK
  • ALEX MUELLER
  • ALICJA BLICHARZ INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA
  • ALLWOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ALTANBUD PIOTR BLATKIEWICZ
  • ALUMIKA SP. Z O.O.
  • "AMG DE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • "And-Mar Trans" MARZENA KALINOWICZ
  • Andrzej Barabasz
  • ANDRZEJ KOWALSKI
  • ANDRZEJ KULA ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
  • ANDRZEJ MASŁOWSKI FIRMA GEODEZYJNA "SUL-GEO"
  • ANDRZEJ MIKUTEL GABINET CHIRURGICZNY
  • ANDRZEJ NOWAKOWSKI ANDRES-POL
  • ANDRZEJ PAŁANIUK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "ODYS"
  • Andrzej Rzepa
  • ANDRZEJ SIBERA
  • ANDRZEJ SKARBEK Zakład Ogólno-budowlany
  • ANDRZEJ ZAWADZKI F.H.U. "DAPI", FULLPAK
  • ANDRZEJ ŻYŁUK FORTE Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
  • Angelika Owczarek PHU "TRAF"
  • Animacje dla Dzieci Sensobystrzaki Ewelina Gerszewska
  • Anita Jagiełło
  • ANITA LORENC-OGONOWSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
  • Anna Chudzińska - Kreativ
  • ANNA KRECZKO
  • ANNA MASLEJ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "NIKOLA"
  • ANNA MRÓZ CHEMIA Z NIEMIEC
  • ANNA RYMSZA PRACOWNIA PROTETYCZNA
  • ANNA STAŃCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "ANMA"
  • ANTKOP POLEWSKI DAMIAN
  • ANTONI KOCHAŃSKI FIRMA USŁUG KONSULTINGOWO-BUDOWLANYCH
  • APTEKA "IRIS" mgr Lucyna Kurkiewicz
  • APTEKA "NA PODZAMCZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ARCHITEKTURA MAŁGORZATA BŁAUCIAK
  • ARKADIUSZ KONOPSKI Szkoła Kierowców "B e s t "
  • ARKADIUSZ POSTAWA Firma Usługowo-Budowlana
  • ARKADIUSZ STĘPIEŃ ARHYDROISO+
  • "AROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Art Decor  ANNA IGNATOWSKA
  • Artur Apanowicz ARTUROWE WĘDLINY
  • Artur Borys Usługi Budowlane
  • ARTUR OBOJSKI P.H.U. " PIOART"
  • ARTUR SIRMAN IMPORT EXPORT
  • ARTUR SKOŁUBA
  • Artykuły Spożywczo-Przemysłowe Danuta Czarnecka
  • Atomify Group Denis Pokotycki
  • attPlanet TOMASZ TATAREWICZ
  • "AUDIO ART" ARTUR JARUGA
  • Augustyn Bazan Usługi Budowlane
  • AURIKON Przemysław Sproski
  • AUTO - SERWIS  "JURUĆ" DARIUSZ JURUĆ
  • Auto Naprawa Bartosz Jeżewski
  • AUTO NAPRAWA PAWEŁ STRASZKIEWICZ
  • AUTO POMOC ARKADIUSZ PAWLUCZENKO
  • AUTO POMOC SERWIS MOBILNY CAMEL KAMIL URBANIAK
  • AUTO SERWIS 411 Kardasz Leszek
  • AUTO SERWIS MAREK GRACZYK
  • AUTO WARSZTAT ,,DZIMI'' - PAWEŁ DZIEMIDOWICZ
  • AUTOCENTRUM KRZYSZTOF TATAREWICZ
  • Auto-Części "CARENS" Nowogram Mariusz
  • "AUTO-FORMAT" RYSZARD OCHOTNY
  • AUTO-MAG MAGDALENA NAZWALSKA
  • AUTOSL Elżbieta Szarla
  • AUTO-SPA "OSA" Artur Osiadacz
  • AUTO-TECH GRZEGORZ MAKOWSKI
  • Baca Adrian Majkut
  • BAKBUD BARTŁOMIEJ SZEWCZYK
  • "BA-MET"  ROBERT BARABASZ
  • BANASIAK- TRANSPORT MICHAŁ BANASIAK
  • BAR AZJA HUONG LE VAN
  • BAR "BRYZA" LUBNIEWICE ZDZISŁAWA HOFFA
  • BAR "U MIKUŁY" EWA ANDRZEJCZAK
  • BARBARA BOGUCKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA
  • Barbara Latała - Apteka "PANACEUM"
  • BARBARA ŻMUDZIŃSKA
  • BARTOSZ CIEŚLIŃSKI "FACHMAN"
  • Bartosz Domagała STYL DOM Domagała B., Domagała M.
  • BAU DAMIAN BORYS
  • "BAZA" MATERIAŁY BUDOWLANE I USŁUGI STANISŁAW GRACZYK
  • BE IMPRESSIVE ANITA ŻUGAJ
  • Beata Dokurno Firma Usługowa i Biuro Rachunkowe
  • BEATA SKRZYPACZ GABINET  PSYCHOLOGICZNY
  • Beata Tulej HANDEL OBWOŹNY I STAŁY
  • BEAUTY MAGDALENA MATKOWSKA USŁUGI PERMANENTNE
  • BEKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • BELLA DONNA MOBILNE USŁUGI KOSMETYCZNE EDYTA HOŁOWNIA
  • BERAHT HUBERT GŁĄBOWSKI
  • BERNARD PĘKALSKI USŁUGI TRANSPORTOWE
  • BERNARDA ŻWINAKIS
  • "BESA"  SOBOL SYLWESTER
  • BET-FARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • BET-MIX Wioleta Suchowier
  • BE-ZO Justyna Jachimowska
  • BIKEPROTOUR.PL MICHAŁ MALINOWSKI
  • BIOMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • BiT BUDOWA i TECHNIKA Joanna Sikora
  • BIURO ARCHITEKTONICZNE KATARZYNA WASZKIEWICZ
  • BIURO PODATKOWE BELCZYK-MILC EWA
  • Biuro Podróży "Progress" Szkoła Języków Obcych Monika Stadnik
  • BIURO RACHUNKOWE ADI EDYTA MARKUSZEWSKA
  • Biuro Rachunkowe "BUCHALTER" Danuta Krawczyk
  • BIURO RACHUNKOWE DANUTA KOMARNICKA
  • BIURO RACHUNKOWE "WEKTRA" BARBARA ULCZYCKA
  • Biuro Rachunkowe Zofia Kulej
  • Biuro Rekrutacyjne " GOOD CHOICE" Dawid Kasperek
  • BIURO SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNE "AMEX-TRANS" MACIEJ RYBICKI
  • Biuro Turystyki Przyrodniczej ,,Dudek" Izabella Engel.
  • Blacharstwo-Mechanika Pojazdowa Artur Stasiak
  • BOGDAN KUŁACZKOWSKI ZAKŁAD USŁUGOWY I  KONFEKCJA DZIECIĘCA "NICOL"
  • BOGDAN ŁANKOWSKI " B W S "
  • BOGDAN SOBAŃSKI SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWO-ROLNY
  • BOGUMIŁ KARDASZ SERWIS 77
  • BOGUMIŁA ALEKSANDROWICZ "STUDIO PAZNOKCI - BOGNES"
  • BOGUMIŁA GUDACZ SKLEP Z ART.PRZEMYSŁOWYMI
  • BOGUMIŁA KOŁODZIŃSKA HANDEL I USŁUGI
  • BOGUSŁAW KRUSZAKIN
  • BOGUSŁAWA GROCHOWSKA
  • Borkowski Jarosław
  • BOŻENA GAWRON PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA
  • BOŻENA KUKFISZ-PAŁANIUK FIRMA HANDLOWA "ASTRA"
  • "BRAMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • BRAMS Maciej Łazar
  • BRYCHOMED RATOWNICTWO MEDYCZNE SZYMON MAŁECKI
  • Brzózka Krystyna USŁUGI POŁOŻNICZO PIELĘGNIARSKIE
  • Btechnic usługi elektryczne Joanna Brzozowska
  • BudGRAŻ Grażyna Gołębiowska
  • BUD-MEL MARIUSZ MALEROWICZ
  • BUDOMEX BARTŁOMIEJ SAWICKI
  • Bułhak ryszard "RICOTRONIC"
  • BUTIK ANNA CIEŚLIŃSKA
  • Car Expert Jacek Żołyński
  • CARMED Adrian Zemsta
  • CARMET USŁGI ŚLUSARSKIE ROBERT KOCHAŃSKI
  • "CENTRUM" BAR,POKOJE DANUTA WISZNIEWSKA
  • Centrum Handlowe "DELTA" Zalewska Danuta
  • Centrum Języka Angielskiego Simon Haines
  • Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska
  • CENTRUM OGRODNICZO-PRZEMYSŁOWE "TULIPAN" ARTUR BEDYNEK
  • CHEMPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA "BIEŃKO" JACEK BIEŃKO
  • CLEONAILS LASHES KAMILA SZAŁEK
  • "CODEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • COMBO Adam Dziadas
  • CONCEPT MACIEJ GNITECKI
  • CONSULTING JOANNA KACZOROWSKA
  • COOL-KLIMAT Sebastian Kruszakin
  • CUKIERNIA "MONIKA" S.C. ELŻBIETA FLORCZAK, ZBIGNIEW FLORCZAK
  • CyberVip ANNA RZEMIENIECKA
  • CZARNECKI UBEZPIECZENIA Jacek Czarnecki
  • CZESŁAW WORONIEC CENTRUM BUDOWLANE "MÓJ DOM"
  • CZESŁAWA KUBASIK ZAKŁAD FRYZJERSKI
  • CZYSTE POLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • CZYŚCIOSZEK Usługi Sprzątające Agnieszka Sroka
  • DACHPIT Piotr Morawiec
  • Dachy Adam Kudyba
  • "DACHY i DOMY" Jarosław Zdebiak
  • DAMIAN CICHOCKI
  • Damian Jaśnikowski E.M.S. POLAND
  • Damian Kozacki
  • DAMIAN SIBIŃSKI
  • DANIEL GLAPKA
  • DANIEL SŁOŃSKI DALO
  • DANUTA MACISZKIEWICZ INDYWIDUALNA PRAKTYKA POŁOŻNEJ
  • "DARDREW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Dariusz Chomicz
  • DARIUSZ KLUZEK ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
  • DARIUSZ MAJCHER DAR-DOM USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
  • DARIUSZ OGONOWSKI PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
  • DARIUSZ OKOWIŃSKI USŁUGI TRANSPORTOWE
  • DARIUSZ PAWEŁ PRZYBYSZ - USŁUGI PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWE "PRODAR"
  • DARIUSZ PIELOCH - DARIUS
  • DARIUSZ TULEJ HANDEL OBWOŹNY I STAŁY UL. CHROBREGO
  • DARIUSZ WENERSKI
  • DARIUSZ ZAPOROWSKI GOSPODARSTWO ROLNO-RYBACKIE
  • DARIUSZ ZIMNOWODA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AUTOPLUS" s.c. 
  • Mariusz Szabunia Maciej Tomczak Dariusz Zimnowoda
  • DARIUSZ ŻYŹNIEWSKI KANCELARIA ADWOKACKA
  • darks.pl - Dariusz Wiśniewski
  • "DAROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • "DAROMIX" JANUSZ DARIUSZ TWORZYDŁO
  • Daventa Dawid Czaczkowski
  • DEC BRUK WIESŁAW DEC
  • Decobeton JAKUB MACIAK
  • Dek-Pol Usługi Ciesielsko Dekarskie Piotr Bąk
  • Denis Pokotycki Spółka Komandytowa
  • Dominik Barcz
  • Doner Kebab Agnieszka Krzal-Witkowska
  • DOPAMINA ANNA JASKUŁA
  • DOROTA KORZENIOWSKA D O M
  • DOROTA KUSZTAL
  • DOROTA ROGOWSKA PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY
  • DOROTA SŁUPIŃSKA "PANACEA" S.C S. DOCHNIAK, W. KAMIŃSKA, D. SŁUPIŃSKA, M. WÓJCIK
  • DP-WELDING Inżynieria spawalnictwa Daniel Paczewski
  • DREW-POL DREWNO KOMINKOWO OPAŁOWE Anna Biała
  • Drzewiecki Franciszek
  • Działalność Gospodarcza Teler Jolanta
  • Działalność Usługowa Ralko Marcin Zakład Pogrzebowy MEMORIAL
  • DZIEWISZ ZBIGNIEW ANTONI USŁUGI AUTOKAROWE "ZBYSZKO"
  • ECO TEAM GRZEGORZ CHIRKOWSKI
  • "ECO-BULL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Edu-Med Łukasz Moręgiel
  • Edyta Bandyga
  • Efecto Jakub Wilczyński
  • "EKES DDD PEST CONTROL" RYSZARD EKES
  • "EKES" EMILIA EKES
  • "EKOTERM" ZAKŁAD USŁUGOWY ANDRZEJ KOZŁOWSKI
  • "Elektrino" Paweł Kruszakin
  • ELEKTRO WIRE BIS Zbigniew Sowa
  • ELEKTROINOX JOANNA LACH-SITEK
  • ELEKTROMECHANIKA TOMASZ NOWAKOWSKI
  • ELEWATOR LEMIERZYCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • elfox Jakub Sobecki Usługi Elektryczne
  • ELŻBIETA BARSZCZEWSKA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY
  • ELŻBIETA CYBULSKA-KIEŃĆ Biuro Obrachunkowe
  • ELŻBIETA CYCHOWSKA GABINET WETERYNARYJNY
  • ELŻBIETA CZUBA PRYWATNY GABINET PEDIATRYCZNY
  • Elżbieta Czułowska
  • ELŻBIETA FLORCZAK CUKIERNIA " MONIKA"
  • ELŻBIETA OBOJSKA PHU "PIOART"
  • ELŻBIETA STRIEM BIURO RACHUNKOWE
  • EMANUEL PIETRZAK PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO
  • EMILIAN WOJTCZAK
  • eMReh Paweł Maślikiewicz
  • Erwin Kucharczyk ELEKTRO-SMOT-TEAM
  • ERYK BRULIŃSKI
  • "ESTETIKA" GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ PAULINA PIECHOWIAK
  • Eulalia Waszczuk
  • EURO SPAW PATRYK GRAJEWSKI
  • EURO-PAK MAREK PAWKO
  • EUROPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • EWA AUGULEWICZ
  • EWA SZCZEPAŃSKA
  • EWA ZACHARCZUK P.P.H.U. "MARCO"
  • EWELINA LIBERSKA
  • EWELINA ŚWITALSKA
  • EWEMAR MARCIN STASIK
  • EWITRANS Marcin Domagała
  • Fabia Usługi kosmetyczne Kornelia Karatysz
  • FABRYKA URODY PAULINA ŁABUDA
  • FACTORY FORM LUCYNA WASIELEWSKA
  • FADOMA JOLANTA ŁUCZAK-OELKERS
  • FANBUT ANDRZEJ KARPIK
  • FDJ SUN-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • FENIKS ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • "FENIKS R & M" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • FHU CECYLIA DOKTÓR
  • FHU "MK" STANISŁAW SZARAMETA
  • F.H.U Pack-Roma Mariusz Łyczkowski
  • FHU Pasiński Piotr
  • F.H.U.P BAB BUD Barbara Bartek
  • FiberBart Bartosz Banasiak
  • FIKOŁEK JOANNA STRÓŻECKA
  • Filip Pyrek
  • FIRMA Alicja - Alicja Dubik
  • FIRMA BUDOWLANA PIELICH WOJCIECH
  • Firma Gastronomiczno-Garmażeryjna "PIEROŻEK" Arkadiusz Jung
  • FIRMA HANDLOWA DANUTA SAWICKA
  • Firma Handlowo Usługowa - Małgorzata Czarnecka
  • Firma Handlowo Usługowa Kaja Iwona Benza +
  • FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "MARO" ROMAN MATUSZEWSKI
  • Firma Handlowo-Usługowa "ADGAM" Urszula Kaczmarek
  • Firma Handlowo-Usługowa" Cub@" Nazwa skrócona F.H.U "Cub@" Arkadiusz Jakub Mazurek
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DANUTA LEWICKA
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA IWONA LEWICKA
  • Firma Handlowo-Usługowa ,,KORS" Jacek Skorupski
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ GRACZYK
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARCIN URBANOWSKI
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SYLWESTER GRYZ
  • FIRMA LAS KRZYSZTOF WOJTALA
  • Firma P.H.U. " Połysk "Tomasz Grancewicz
  • FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWA ŁUKASZ KAPRON
  • FIRMA PRODUKCYJNO- USŁUGOWA TOMASZ KULIK
  • FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ZBIGNIEW SOCHA
  • FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA ANDRZEJ BANACH
  • FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA BARTOSZ DROZD
  • FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA ŁUKASZ WÓJCIK
  • FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA MARCIN ŚWITAŁA
  • FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA PIOTR GORZELAK
  • FIRMA SŁAWCIO HOPTIJ SŁAWOMIR
  • Firma transportowo-budowlana Stanisław Fryziel
  • Firma Traper Leszek Dubik
  • Firma Usługowa Edyta Mucha
  • Firma Usługowa HYDRAULIK Krzysztof Rzemieniecki
  • FIRMA USŁUGOWA "IGORA" WISZNIEWSKA SYLWIA
  • FIRMA USŁUGOWA IRENEUSZ KOLBA
  • Firma Usługowa "KTM"  Krzysztof Matkowski
  • FIRMA USŁUGOWA PRACUŚ Bogdan Kuzyk
  • Firma Usługowa REBOB Arkadiusz Bober
  • Firma Usługowa Renata Frontczak
  • Firma Usługowo-Handlowa Auto-Naprawa Wiesław Towarnicki
  • Firma Usługowo-Handlowa JARO Jacek Lech DZIK-HOL POMOC DROGOWA Jacek Lech
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JM JOANNA ORKISZEWSKA
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA LESZEK MAKOWSKI
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA PABLO PAWEŁ MAŚLUK
  • Firma Wielobranżowa GoMar Marcin Śnieżko
  • FizjoKate Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna KATARZYNA KASPEREK
  • FIZKINEZJO SUSKA BARBARA
  • Florentyna Szostek
  • ForestFarmBud Paweł Tymczyn
  • Foxtail Mateusz Rostkowski
  • F.P.H.U. Przemysław Bajerski
  • FRYMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • FRYZJERSTWO DAMSKIE MARTA ŻÓRAWSKA
  • FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE Helena Owczarczyk
  • FUH EWMAR MARCIN ŻUK
  • FUH POMOC DROGOWA ZIELIŃSKI MARIUSZ
  • FUNDACJA "LONG LIFE FOUNDATION"
  • Gabinet Fizjoterapii Anna Sroka
  • GABINET FIZJOTERAPII BARBARA JEGIER
  • GABINET OPTOMETRYCZNY KOWALCZYK MARTYNA
  • GABINET PODOLOGICZNO-KOSMETYCZNY KATARZYNA KOCHAŃSKA
  • Gabinet psychoterapii i diagnozy psychologicznej Joanna Skrzypacz-Najderek
  • GABINET REHABILITACJI I MASAŻU "REHA-AKTIV" JOANNA TYMCZYJ
  • Gabinet stomatologiczny Marta Stepek
  • GABINET WETERYNARYJNY FUR-VET  Agnieszka Sroka
  • GALERIA ERATO Emilia Sancewicz-Hurko
  • "GAMIKS" PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI LEŚNEJ ANDRZEJ GOSZCZURNY
  • Gardziejewski.pl Paweł Gardziejewski
  • Geofirma Anna Harasimowicz
  • GEOTECHNIKA MICHAŁ GRABOWSKI
  • GH TRADE HUBERT SŁOTA
  • "GLAZURNIK" ERNEST RUTKA
  • GLOBAL B.H.P PRZEDSIĘBIORSWO HANDLOWE KRZYSZTOF KLEKOWSKI
  • GMINNY OŚRODEK KULTURY W LUBNIEWICACH
  • GOOD HOME MARTYNA SZORNACK
  • Gospodarstwo Rolne Cieśliński Jacek
  • Gospodarstwo Rolne Dariusz Matkowski
  • GOSPODARSTWO ROLNE MOŚCICZKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Gospodarstwo Rolne Patryk Matkowski
  • Grawika Kamil Sakowski
  • GRAŻYNA ANDRZEJAK-IGNATOWICZ APTEKA LEKÓW GOTOWYCH "KONWALIA"
  • Grażyna Jakubiak
  • GRAŻYNA KOMODZIŃSKA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY
  • GRUNT-FOL Mariusz Sozański
  • GRUPA PRODUCENCKA "KRAINA INDYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • GRZEGORZ AMBORSKI ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
  • Grzegorz Goździewski
  • Grzegorz Maciejewski
  • GRZEGORZ ZJAWIŃSKI
  • GTAuto Grzegorz Tatarewicz
  • GUM-HAK MARCIN BŹDZION
  • HACO Christopher Janicki
  • HAKIRU + WŁADYSŁAW MIŚKIEWICZ
  • HANDEL ART. PRZEMYSŁOWYMI, HANDEL KWIATAMI CIĘTYMI
  • Handel Artykułami Przemysłowymi Teresa Kołodziej
  • Handel Artykułami Tytoniowymi Jacek Forgacz
  • Handel Hurt-Detal Art. Spożywcze i Przemysłowe Marcin Grabowski
  • HANDEL I USŁUGI SOKOŁOWSKI GRZEGORZ
  • Handel Obwoźny Halina Siwko
  • Handel Usługi Kowalstwo Artystyczne Andrzej Forgacz
  • Handel-Usługi Piotr Nawrot
  • "HANDLO-DREW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • HELENA CIEPLAK Helena Cieplak USŁUGI SPRZĄTAJĄCE
  • HELENA GRZEGOREK ZAKŁAD KRAWIECKI
  • HELENA MOCZYŃSKA PRYWATNY GABINET PEDIATRYCZNY
  • HENRYK GARDZIEJEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWE 
  • "GABEX"
  • HENRYK STEMPIŃSKI USŁUGI DŹWIGOWE
  • homeAGD Krzysztof Lula
  • Hotel Kormoran Resort & SPA Kamil Mieleszko
  • HUBERT BANDYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA KHK-BANDYGA
  • HUBERT ZAZULAK
  • HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ KUBIAK MIROSŁAWA
  • HYDRA FIRMA USŁUGOWA KRYSTIAN DOMINICZAK
  • Igor Grom
  • IKASK TRANSPORT Ilona Pękalska-Jarosz
  • ILTIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK. DENT. KAMILA PAWLAK
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MARTA WILK-SAJDAK
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA BEATA HAAK
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA ELŻBIETA SARBICKA
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA IWONA KOCHAŃSKA
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA JOLANTA SOBECKA
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA KATARZYNA DZIKOWSKA
  • Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Urszula Wesołowska-Bączkiewicz
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA ZOFIA LEKKA
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA POŁOŻNICZA MARIOLA ORŁOW
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA POŁOŻNYCH DANUTA ELŻBIETA SOSNOWSKA
  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA KAMILA KABZIŃSKA ''NOVA - DENT''
  • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. med. AGNIESZKA LIS-SIWIŃSKA
  • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Marta Sztrauch-Tomczak
  • Infinitis Łukasz Piotrowski
  • Instal - System Małgorzata Pietrzykowska
  • INTER Ireneusz Siborowski
  • "INWEST-BUD" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SZCZERBIN KRYSTYNA
  • INŻYNIERIA BUDOWLANA GRZEGORZ MIKA
  • IRENA BŁASZCZYK AGENT UBEZPIECZENIOWY PZU
  • IRENA ROSTKOWSKA Z.H.U.P  "IRED -GARDEN"
  • IRENA SIKORSKA SKLEP "U BEATY'
  • IRENEUSZ POPIS P.P.H.U."MIGO"
  • Ireneusz Tarnowski Firma Geodezyjna "ANTARGEO"
  • IRENEUSZ WŁODARZEWSKI DORADCA UBEZPIECZENIOWY
  • "IRO"  IRENEUSZ KWIECIEŃ
  • ISOSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • IWONA DEREWLANA PROFILAKTYKA I TERAPIA UZALEŻNIEŃ
  • "IWONA" Jan Niedbała
  • IWONA KOTOWICZ SKLEP " MONSUN"
  • IWONA KUKFISZ FIRMA HANDLOWA "ASTRA"
  • Iwona Mężyńska
  • IWONA PASEK SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY
  • IZABELA BOROWIEC Studio Urody "Izabela"
  • IZABELA CZARNECKA POYEL
  • IZABELA DERWIS
  • IZABELA MICHAŁEK GABINET ZDROWIA I URODY- masaż leczniczy & odnowa biologiczna
  • IZABELA PULKOWSKA-JAWNA KWIACIARNIA " MERCI"
  • Izabela Rozwadowska - Zakład Fryzjerski
  • JACEK CZUŁOWSKI ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO
  • JACEK MALCZYŃSKI
  • JACEK SALIJ Handel i Usługi
  • JACEK ZAMŁYNNY
  • JADWIGA BANACHOWSKA
  • JADWIGA MOLEWSKA SKLEP ODZIEŻOWO-BIELIŹNIARSKI
  • JADWIGA OGONOWSKA BIURO RACHUNKOWE "J.P.O."  s.c. PIOTR TOMASZ OGONOWSKI, 
  • JADWIGA OGONOWSKA
  • Jadwiga Szafirowicz
  • JAKUB BICZYK FIRMA PRO
  • JAKUB KRAUSE
  • JAN DUDEK ZAKŁAD SZKLARSKI
  • JAN KITA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE " PROFIT"
  • JAN LISOWSKI Zakład Usług Leśnych
  • JAN PIELICH - USŁUGI BUDOWLANE
  • Janina Kijewska
  • JANINA KOMOROWSKA
  • JANINA MAĆKOWSKA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MULTI- HANDEL"
  • Janina Siwa
  • JANINA ŚRODA USŁUGI KRAWIECKIE "DA-MA"
  • JANUSZ KĘPA USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
  • Janusz Niewiadomski JANMAR
  • JANUSZ WALASZEK OŚRODEK JEŹDZIECKI MASTER
  • JAROSŁAW BIEŃKO FIRMA USŁUGOWA " BIEŃKO"
  • JAROSŁAW BOROWSKI Zakład Remontowo - Budowlany
  • JAROSŁAW KONOPKO POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE
  • JAROSŁAW LITKA CENTRUM INSTALACYJNO-TECHNICZNE "LITKA"
  • JAROSŁAW ROGOWSKI "FRANTIC" IMPORT-EXPORT
  • Jerzy Bedynek
  • JERZY JASKUŁA " DOBRA ROBOTA"
  • JERZY KOZŁOWSKI "TOMTRANS"
  • JERZY MIKUTEL GABINET STOMATOLOGICZNY
  • JERZY SKRZYPACZ "S-WAT" Zakład Instalacji Inżynieryjnych
  • JMJ TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • JOANNA PAJĄK Salon Fryzjerski " VIVA"
  • JOANNA WELACH
  • JOANNA WĘGLARZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE
  • "TOM SPORT"
  • JOGA KRYSTYNA ŚWIĄTEK
  • "JOGA"Mirosław Świątek
  • JOLANTA KAŁUŻNA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO HANDLOWE "Jol&Mar" 
  • Jolanta Kałużna
  • JOLANTA MAZURKIEWICZ
  • JOLANTA PŁONKA Firma Handlowo- Usługowa " Płonka"
  • "Jony" Jan Koziura
  • JÓZEF KACPRZAK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
  • JÓZEF WOŁOWSKI
  • JÓZEFA KLUWAK
  • JULIAN OKOWIŃSKI USŁUGI TRANSPORTOWE
  • Julita Jelińska Mobilne Usługi Kosmetyczne
  • JUL&KA KATARZYNA MANIKOWSKA
  • JUMI-ALP USŁUGI WYSOKOŚCIOWE TADEUSZ FUDALIN
  • KAAN Aleksander Wadas
  • KACPER JACYKOWSKI HYDRA-INSTALL
  • KAJAKARNIA-RYSZARD POLOWCZYK
  • KAŁUGA TERESA
  • KAMIENIARSTWO MARCIN GARDZIEJEWSKI
  • KAMIL BŹDZION
  • KAMIL DOROCIAK
  • KAMIL GĘŚLOWSKI FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA
  • KAMIL WICHNIEWICZ
  • KAMILA MATKOWSKA-PAWKO UBEZPIECZENIA
  • "KAMUŚ" KAMIL SYROKA
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Niedziałkowska
  • "KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ AGNIESZKA GOŚCIŃSKA-RZEPA"
  • KANCELARIA PRAWNA RYSZARD KONIECZNY
  • Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Kozłowski
  • "KanguReh" Usługi mobilnej rehabilitacji dzieci Mateusz Marcinkowski
  • KAROL KOCHAŃSKI BUD-KAR-TRANS
  • Karol Łogusz Handel - Usługi
  • Karol Szyszko CARSBUD
  • KAROLINA FILIPEK Make-up
  • KAROLINKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Kasandra Woś Fotografia
  • KASZUBSKA ANNA
  • Katarzyna Borkowska
  • KATARZYNA MIKUTEL GABINET STOMATOLOGICZNY
  • Katarzyna Molik
  • KATARZYNA SMOLIŃSKA SKLEP WIELOBRANŻOWY
  • KATRINA PHOTOGRAPHY RADEK MATKOWSKI
  • KAZIMIERZ CHUDZIŃSKI PRZYCHODNIA DLA ZWIERZĄT
  • "KEBAB" Michalina Kościelak
  • KEBAB TURECKI Angelika Surudo
  • "KG METAL RYCZAJ" BEATA KOMOROWSKA, AGATA GIEROŃSKA SPÓŁKA JAWNA
  • KILINKIEWICZ - DORADZTWO ROLNICZE, MACIEJ KILINKIEWICZ
  • KINGA PYZIO USŁUGI KOSMETYCZNE
  • Kiosk Spozywczo-przemyslowy Magdalena Kaczmarek
  • KK SYSTEM Krystian Kiaszewicz
  • KK-TRANS KRZYSZTOF KOCIERZYŃSKI
  • Klaudia Pietkiewicz USŁUGI FRYZJERSKIE NA TELEFON
  • KLUB SPORTOWY "ISKRA" GŁUCHOWO
  • KLUB SPORTOWY "JUWENIA" BOCZÓW
  • KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" LEMIERZYCE
  • KLUB SPORTOWY "POGOŃ" KRZESZYCE
  • KLUB SPORTOWY WARTA SŁOŃSK
  • KLUB SPORTOWY "ZNICZ" TRZEMESZNO
  • KLUGE ZAUNE ARKADIUSZ GIEMZA
  • KŁOS-BUD Usługi Sprzętowe PAWEŁ KŁOS
  • KOBIECY ZAKĄTEK Monika Sosińska
  • Kolba Med. Grzegorz Kolba
  • Koło Gospodyń Wiejskich Rudniczanie 18
  • KOŁO ŁOWIECKIE ŁOŚ
  • KOMIN-SPAW RAFAŁ PALUCH
  • Komp-Tech Agnieszka Hołotczyk
  • KONSELL HOUSE MAREK SOBKOWIAK
  • Kora Usługi Ogólnobudowlane Marek Szulc
  • "KOSMAL" JAROSŁAW KOSMALSKI
  • "KOSMAL" JAROSŁAW KOSMALSKI
  • KOSMATY - Hubert Jachimowski
  • KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA I MAKIJAŻ PERMANENTNY DOMINIKA LORENS
  • Kosmetologia Estetyczna Madame Alicja Gruchot
  • Kowalczyk Halina
  • Kowal-Podkuwacz Łukasz Rusakiewicz
  • Kowalski Maciej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BUDOPLAST"
  • "KOZIA ZAGRODA" TOMASZ GERSZEWSKI
  • KRETPOL W.U.T. MONIKA BŁAŻEJCZYK
  • Krystian Topolski
  • KRYSTIAN WYSOCKI
  • KRYSTYNA BAKSELEROWICZ KWIACIARNIA "KROKUS"
  • KRYSTYNA HRYNIEWIECKA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "EDEN"
  • Hryniewiecka Krystyna
  • KRYSTYNA TABAKA - USŁUGI TRANSPORTOWE
  • KRZYSZTOF BACHTA ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
  • Krzysztof Gwizdała "Water Taxi Tours" USŁUGI-SZKOLENIA-HANDEL
  • KRZYSZTOF LUBECKI USŁUGI LEŚNE
  • KRZYSZTOF OWCZAREK  QUADRUS POLSKA 
  • KRZYSZTOF ROMAŃCZUK ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY
  • KRZYSZTOF SIUDAK Zakład Ogólno-Budowlany
  • Krzysztof Siwy
  • KRZYSZTOF ULLER Zakład Usług Leśnych
  • KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI KRIS
  • KRZYSZTOF WOLAŃCZYK  -  PRAKTYKA LEKARSKA
  • KRZYSZTOF WYSOCKI Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Wysocki
  • KRZYSZTOF WYSOCZAŃSKI Zakład Fryzjerski Damsko-Męski
  • KRZYSZTOF ZAKRZEWSKI TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY " ZAKRZEWSKI"
  • Kuchnie Paczewscy Karol Paczewski
  • KUDŁATE SZCZĘŚCIE Anna Brychcy
  • Kwiaciarnia AGA Agnieszka Porzucek
  • KWIACIARNIA "FREZJA" AGNIESZKA STAATS
  • Kwiaciarnia U Ani Anna Nowak
  • KWIATKOWSKI GRZEGORZ
  • LA LEMAR Stacjonarne i Mobilne Usługi Kosmetyczne Wioleta Deja
  • La Pari Anna Kukla
  • La Viola Wioletta Słowik
  • Lalalove paznokcie hybrydowe SANDRA MIKOŁAJCZYK
  • "Lans-Bruk" Tomasz Kudyba
  • "LAS I OGRÓD " ARKADIUSZ ŚLASKI
  • LAZOOL AUTOMOTIW - MARCIN MATKOWSKI
  • "LEMIR" S.C. LECH SAWICKI, MIROSŁAWA SAWICKA
  • LEONARDO LANZALONGA GASTRO ITALIA
  • LEOPOLD RYCZAJ WARSZTAT SZKOLENIOWO-USŁUGOWY. MECHANIKA POJAZDOWA 
  • ORAZ ŚLUSARSTWO.
  • LESZEK PROZOROWICZ INFORMATYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
  • "GURU'
  • LIDIA CIECHURSKA GABINET INTERNISTYCZNY
  • LIGHT TRANS PIOTR ZAWADZKI
  • Lingua Club MIROSŁAWA KOŚCIUKIEWICZ
  • LOKALNA GRUPA RYBACKA 'WODNY ŚWIAT'
  • LS EVENT Bartosz Krawiec
  • "LS Projekt" Spółka z o.o.
  • LUB. ART. IRENA KOPROWSKA
  • Lub-Farm HELENA KOTWICKA
  • LUCJANOWE RANCZO JEZIORKI - SKLEP JEŹDZIECKI MAŁGORZATA BAMBER
  • LUCYNA LURKA Centrum Budowlane " HUBIMAR"
  • LUK METAL CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • LUMAL Łukasz Łobaczewski
  • LUXOR LEASING BROKER BEATA KUBISZYN
  • ŁAN-PRZYBORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ŁUKASZ JAKUBIEC
  • ŁUKASZ JÓŹWIK
  • ŁUKASZ KOPYT USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ KOPYT
  • ŁUKASZ MAZUR
  • Łukasz Wielkoszyński "WIELTRANS"
  • ŁUKASZ WIERNOWOLSKI Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kacper - Bis"
  • M3 MICHAŁ MUCHA
  • MACIEJ BANASIAK BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE, AUTOLAKIERY
  • Maciej Dobek
  • MACIEJ KUSZ
  • Maciej Osiński
  • MACIEJ TOMCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AUTOPLUS" s.c. 
  • Mariusz Szabunia Maciej Tomczak Dariusz Zimnowoda
  • MAĆKO MONIKA BAKSELEROWICZ
  • "MADAR" Matkowski Dariusz
  • Madej Stal Paula Madej
  • MADLEEN BUTIQUE MAGDALENA WĘGLARZ
  • Magdalena Fałdyna
  • Magdalena Smagur MPomiar
  • Magdalena Tychończuk Firma Usługowo Handlowa
  • MAGDALENA WALARUS INDYWIDUALNA  SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
  • MAGNA Dariusz Blicharski
  • MAJ - BUD Andruszkiewicz Łukasz Przedsiębiorstwo - Wielobranżowe
  • Maja Chitro Journalist I Design Manager
  • MAK MAŁGORZATA KOMARNICKA-TATARYNOWICZ
  • MALINOWSKI DANIEL - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE
  • MAŁA ELEKTROWNIA WODNA JAN HENRYK SOLIŃSKI
  • MAŁGORZATA CICHOCKA "GOŚKA" HANDEL USŁUGI
  • MAŁGORZATA GRANCEWICZ - USŁUGI ARTYSTYCZNE
  • Małgorzata Kaczorowska KABO
  • MAŁGORZATA KRUPA P.P.H.U. "MIGO"
  • MAŁGORZATA MĄDRAWSKA
  • MAŁGORZATA RADZIWON
  • MAŁGORZATA STAROSTA "KARO" Małgorzata Starosta
  • MAŁGORZATA SZOZDA-BOROWCZYK
  • "Marbud" MARIUSZ DZIKOWSKI
  • MARCELI KAMIL WORONIEC CENTRUM BUDOWLANE "MÓJ DOM" S.C
  • MARCIN CUPRYCH Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe "MARDREW"
  • MARCIN MROCZEK ELEKTRO-SMOT
  • Marek Chwalik
  • MAREK CZERNIA GABINET CHIRURGICZNY
  • MAREK DĄBROWSKI USŁUGI BHP
  • Marek Makowski Handel Obwoźny
  • MAREK PAJKERT
  • MAREK SEMBRATOWICZ BIURO WSPÓŁPRACY PROJEKTOWEJ
  • MAREK SKRZYPACZ USŁUGI TRANSPORTOWE
  • MAREK ZABŁOCKI Zakład Remontowo-Budowlany
  • MAREK ZARĘBA INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
  • MARIA DĄBROWSKA
  • MARIA SUROWIEC HANDEL OBWOŹNY
  • MARIAN NOWACKI UL. WITOSA 6 66-235 TORZYM
  • Marian Suchacki MJK
  • Marian Szybiak
  • MARIOLA MAZIARSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA
  • MARIOLA WÓJCIK  "PANACEA" S.C  S. DOCHNIAK, W. KAMIŃSKA, D. SŁUPIŃSKA,M. WÓJCIK
  • Mariusz Cieciura
  • Mariusz Kozłowski Zakład Mechaniczny MA -RO
  • MARIUSZ LURKA Zakład Ogólnobudowlany
  • MARIUSZ PACOCHA
  • MARIUSZ SIARKA AGENCJA USŁUGOWO-HANDLOWA"MASS"
  • MARIUSZ SZABUNIA PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AUTOPLUS" 
  • s.c.Mariusz Szabunia Maciej T omczak Dariusz Zimnowoda
  • MARKAM MARTA ŚWITALSKA
  • MARKIEWICZ-KRANZ PPHU Marek Markiewicz
  • MARO-TAXI MAREK DZIEDZIC
  • MARTA CZAJKA
  • MARTA KOŁODZIEJ KANCELARIA NOTARIALNA
  • MARTA URBAŃSKA
  • MARZANNA STUPIEŃKO PRYWATNY GABINET PEDIATRYCZNY
  • MASSTYL Anna Masiewicz
  • MATADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • MATEUSZ ŁOSOŚ CZTERY PORY ROKU MATEUSZ ŁOSOŚ
  • MATEUSZ MAJERCZYK
  • MATEUSZ ZAKRZEWSKI
  • MATI-BUD ADRIAN SZYMAŃSKI
  • Matkowska Beata
  • Mat-Mar Mateusz Dziejak
  • Mattrans Mateusz Sypniewicz
  • MB BUSINESS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • MB STYLIZACJA PAZNOKCI BEATA BRYL
  • MC METAL MARTA CIECIURA
  • MD Damian Mądrzykowski
  • MEBLE KOMFORT IMPORT-EKSPORT JOANNA SAMELA
  • MEBLE MATI MATEUSZ PISAREWICZ
  • MECHANIKA POJAZDOWA ANDRZEJ WARWAS
  • MECHANIKA POJAZDOWA BARTŁOMIEJ NIEWIADOMSKI
  • MECHANIKA POJAZDOWA Ewa Inatlewska
  • MECHANIKA POJAZDOWA WILCZACKI TEODOR
  • MECHANIKA-WULKANIZACJA Marek Lech
  • "Med-Nar" Daniel Naranowicz
  • ,,MEGA LUX" Firma Sprzątająca Daniel Kruszelnicki
  • MEGA MET-BUD ARNOLD DOMARECKI
  • MELDROPOL Gąsiorek Grzegorz
  • MERCHANDISING CONSULTING SERVICE TOMASZ TRAWIŃSKI
  • METALMATAZAUNE TOMASZ OŚKO
  • MFINANCE  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • MICHAŁ FURMAN PHU CENTRUM FINANSOWE
  • Michał Iwańczak
  • Michał Kuplowski wspólnik spółki cywilnej
  • MICHAŁ ŚWITALSKI MichMirTrans
  • MICROTAX Piotr Wardawa
  • MIECZYSŁAW MIKŁASZ NAPRAWA SPRZĘTU AGD I PRZEZWAJANIE SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH
  • Mieczysław Mikłasz
  • MIECZYSŁAW MOCZYŃSKI GABINET STOMATOLOGICZNY
  • MIEJSKI KLUB SPORTOWY "TOROMA" TORZYM
  • MIELCZAREK ELŻBIETA Zakład Fryzjerski
  • MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY JAN HABURA
  • Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "POSTOMIA" Sulęcin - Kołczyn
  • Mig-Pol Piotr Miglujewicz
  • MIKO Michał Kotowicz
  • Milejdi Salon Kosmetyczny Milena Pulkowska
  • MINI BAR Ewa Wójcik
  • MiP Elekrotechnika Piotr Kowalczyk
  • MIP PIETRZYKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
  • MIRMA MAGDA PODBURACZYŃSKA
  • MIROSŁAW FRĄCKOWIAK Zakład Remontowo-Budowlany
  • MIROSŁAW MENDYK  HANDEL ART.SPOŻYWCZYMI - PRZEMYSŁOWYMI
  • MIROSŁAW MIELESZKO
  • MIROSŁAW TOMASZYK " TOMA-PROJEKT"
  • MK KEBAB KAMIL KASZUBOWSKI
  • MK MAJSTER Marcin Koszela
  • MKM Mateusz Krzempek
  • MM - Projekt Magdalena Mach
  • MMN BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • M@nIT Mariusz Szabat
  • MOBILNE USŁUGI KOSMETYCZNE WIOLETA WESOŁOWSKA
  • MODA DAMSKA U MARTY STEFANIAK MARTA
  • MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT
  • MONIKA JANICKA "JAMAL "F.H.U.
  • Monika Pawluk
  • MONIKA TOMCZAK
  • Montaż Demontaż Serwis Michał Piekarski
  • MONT-STAL MONTAŻ-DEMONTAŻ-SERWIS WOJCIECH MAJEWSKI
  • MOOIE KWIATY Marcin Gronowski
  • MQ Wnętrza Matylda Kurkiewicz
  • MUKS "BOCIAN" SŁOŃSK-KOŁCZYN
  • Nam Service Dariusz Jóźwik Usługi Warsztatowe
  • NAPRAWA POJAZDÓW i SPRZEDAŻ CZĘŚCI MAŁGORZATA MARCHEWKA
  • Narcyz Skonieczny Firma Handlowo-Usługowa
  • NARO ROBERT ŚWIERGIEL
  • Natalia Warszewska "LASZARA"
  • NAT-PA Zbigniew Batorski
  • NAUKA JAZDY JOANNA SYNEJKO
  • NEW TECHNOLOGY Tomasz Stasiukiewicz
  • NEWLAND - WOJTOWICZ.DE Radosław Wójtowicz
  • Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej Fizjoterapia Karina Tatarewicz
  • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "SANVITA" PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO
  • JANUSZ JANKOWSKI
  • "NOWA"  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA KAZIMIERZ SOZAŃSKI
  • NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BUDOWLANE MARCIN FURA
  • NZOZ PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO LESŁAW WIDERA
  • OCHOTNICZ STRAŻ POŻARNA W KORYTACH
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Boczowie
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Gliśnie
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W JARNATOWIE
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KOŁCZYNIE
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LEMIERZYCACH
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LUBNIEWICACH
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MIECHOWIE
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SŁOŃSKU
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W TORZYMIU
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W TRZEBOWIE
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W TRZEMESZNIE LUBUSKIM
  • ODDZIAŁ POLSKIEGO TOWARZYSTWA TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO " 
  • ZIEMIA SULĘCIŃSKA"
  • ODZIEŻ NOWA UŻYWANA "VIOLA" Wioletta Lisowska
  • ODZIEŻ UŻYWANA ŁOMAKIN AGNIESZKA
  • OKNO KRZESZYCE LESZEK PRZYCZYNA
  • OLEKSANDR KOSYAK Skup i Sprzedaż Części Samochodowych
  • OLENA FEDOROVSKA APTEKA KORAX
  • "Oli-Fil" Iwona Wawrzynkiewicz
  • ONE MORE HOUR PIOTR RADZIWON
  • Optivision Krzysztof Zatorski
  • ORDO Adam Piotrowski, Piotr Modrzejewski s. c.
  • ORGANIZACJA IMPREZ ARTYSTYCZNYCH "MAŁE FORMY TEATRALNE" ANNA SZABLEWSKA
  • Ośrodek KORMORAN 2 Krzysztof Mieleszko
  • OŚRODEK ROZWOJU I PSYCHOTERAPII DWA KRZESŁA EDYTA DUSZCZAK
  • OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "LAGUNA" ADAM MILC
  • PAINTBALL Tomasz Grancewicz
  • Paludella Pracownia Przyrodnicza Katarzyna Kiaszewicz
  • PARAFIA RZYM.-KAT. PW ŚWIĘTEGO ANTONIEGO PADEWSKIEGO
  • PARAFIA RZYMSKO - KATOLICKA PW. M.B.RÓŻAŃCOWEJ W LUBNIEWICACH
  • Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Bolesnej  w Gądkowie Wielkim
  • Parafia Rzymsko-Katolicka P.W. Matki Bożej Różańcowej w Długoszynie
  • Parafia Rzymsko-Katolicka PW NMP Królowej Polski 
  • Parafia Rzymsko-Katolicka P.W. Św. Stanisława Kostki w Kołczynie
  • PARTNER MICHAŁ GREDKA
  • PATRYK PAJĄK
  • PATTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Paula Kijewska
  • Paula Kubiak Fotografia
  • PAULINA SOLSKA MAKEUP & BEAUTY
  • PAWEŁ CIECHURSKI ZAKŁAD JUBILERSKI
  • PAWEŁ DOMASZEWICZ Zakład Usługowo-Remontowy
  • PAWEŁ GRZYBOWSKI
  • Paweł Józyk Usługi ogólnobudowlane-wykończeniowe
  • PAWEŁ KOCHAŃSKI PPHU "PAMA"
  • PAWEŁ POCHEĆ
  • PAWEŁ RZEMIENIECKI CYBERUSŁUGI
  • PAWEŁ TCHÓROWSKI BIURO  RACHUNKOWE
  • Pawilon Gastronomiczny Juszkiewicz Monika
  • PELA Mobilne Usługi Kosmetyczne Adriana Pelczarska
  • Pensjonat pod Basztą MARIUSZ DUBIK
  • "PERSPECTIVE" Magdalena Musiał
  • Phoenix Gym Dawid Kowalski
  • PHU  "WIKA" MARCIN JACHIMOWSKI
  • PHU Antoni Klorek
  • PHU GASTRO-CATERING ROBERT PILCZUK
  • PHU Jacek Deja
  • P.H.U. JADWIGA PRUGAR
  • PHU JAMNIUK Franciszek Jamniuk
  • P.H.U. MELA ANNA DZIEMIDOWICZ
  • PHU Mirosław Gruszkiewicz 
  • PHU NOWAK ANTONI NOWAK
  • PHU Patrycja Grabowska-Maląg
  • P.H.U "PRESTIGE" Adrianna Malinowska
  • P.H.U. RADOMIŃSKI Radomiński Łukasz
  • P.H.U. Tomasz Radomski
  • P.H.U. TOMO, Tomasz Chochulski
  • PHU-DOROTA BRZEZIŃSKA
  • Pielęgnarstwo Środowiskowe Bożena Janicka
  • PIOKAR BASZUK I WSPÓLNICY, SPÓŁKA JAWNA
  • PIOTR BIEŃKO ELEKTROMECHANIKA CHŁODNICZA
  • PIOTR JURGIELEWICZ - USŁUGI LEŚNE
  • PIOTR KOBYLNIK INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
  • Piotr Najdek
  • Piotr Obrzud
  • PIOTR OGONOWSKI BIURO RACHUNKOWE "J.P.O."  s.c. PIOTR TOMASZ OGONOWSKI, 
  • JADWIGA OGONOWSKA
  • PIOTR PAPRZYCKI Piotr Paprzycki "LUIGI TRANS"
  • PIOTR PATER
  • Piotr Plamowski PLAMA-ART
  • PIOTR SCHMIDT ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY
  • PIOTR ZIOMKO HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI
  • Pizzeria DaviOli Aleksandra Kucharska
  • Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz
  • Plachimowicz Invests Radosław Plachimowicz
  • PLANETA- KATARZYNA PATER
  • Pokoje Gościnne "u JANKI" Janina Kaszubowska
  • Polska Firma Elektryczna Konrad Bachta
  • "POM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • POMOC DROGOWA, USŁUGI TRANSPORTOWE, PARKING STRZEŻONY JAN ZIELIŃSKI
  • POPIS AUTO-SERWIS Tomasz Popis
  • POŚREDNICTWO  UBEZPIECZENIOWE  KRYSTYNA  MILLER
  • POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE ANNA ŚWIERC
  • POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE ELŻBIETA BORKIEWICZ
  • POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE JOLANTA ŚWIERC
  • PPHU "BRAT" ADAM PAULUS
  • PPHU Jolanta Krawiec
  • Pracownia Projektowa MT  mgr inż. arch. Michał Tesz
  • PRACOWNIA URODY - KOSMETOLOG DIANA MAJ
  • PRAKTYKA LEKARSKA RITA GORĄCZKA
  • PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA BARBARA ZARĘBA
  • PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA IRENA MAKSYMCZAK
  • PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA LIDIA WĄSOWICZ
  • Praktyka Pielęgniarska Maria Pielich
  • PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA WIESŁAWA SPURGIASZ
  • P.R.B. Artur Prugar
  • PRB KRYCZKA KRZYSZTOF
  • PROGRESS Kamila Piotrowska
  • PROGRESS Maria Piotrowska
  • Projekt Zaune Dawid Kucharski
  • Projekt-Ka KATARZYNA GALINAJTYS
  • PRYWATNA PRACOWNIA PROTETYKI AGNIESZKA ŁAPKIN
  • PRYWATNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA JOANNA ANDRZEJAK
  • Prywatna Praktyka Pielęgniarska mgr Beata Łapka-Matkowska
  • PRYWATNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA TERESA ROWIŃSKA
  • PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ABRAMOWICZ ELŻBIETA
  • Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowe Krzysztof Gilarek
  • PRYWATNY GABINET LOGOPEDYCZNY URSZULA MAZUR
  • PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY GRAŻYNA JADZIEWICZ
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "DOMEX" SPÓŁKA JAWNA L. SEMBRATOWICZ 
  • H. SZYDLIK
  • Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Karol Kołodziej
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "MEBNET" Paweł Nowak
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE WEGAZ EDWARD ZABORSKI, TERESA BIEŃKO, 
  • WIESŁAW BIEŃKO - SPÓŁKA JAWNA
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BLING TVA Maciej Błauciak
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JARO TRANS Prusinowski Jarosław
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JB Szymon Łakomy
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "KRYM" Arkadiusz Musiał
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NIKI Jerzy Ilnicki
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TJM Tomasz Szablewski
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ZDRÓJ" Tomasz Woźniak
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE " RUSAŁKA " TATIANA BOREK
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ALFA-FISCH" WIESŁAW SOSNOWSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "EMAK" ELŻBIETA MIAKISZ
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "INTERNETOWY-MEBLOWY.PL" 
  • BARBARA ŚCIESZKA
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KLIM-DREW" Leszek Klimkiewicz
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LAMUS ZBIGNIEW OSIEWICZ
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LASDAR" DARIUSZ SAWA
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MAREK RUTYNOWSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MILTEX" ANDRZEJ SIECZKOWSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE OMEGA PRZEMYSŁAW GRUSZKIEWICZ
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PATRYK"-Dariusz Markowski.
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Pawko
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SERGHEI NOVIȚCHI
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wioleta Wałęsa-Brzezicka
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WOJCIECH SATANOWSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HODOWLANE "TEO-ZOO" MATEUSZ KOMARNICKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWO - WYDAWNICZO - GOSPODARCZE "CONPRESS" 
  • SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • PRZEDSIĘBIORSTWO LEŚNE DAWID BORKOWSKI
  • Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonów Prefabet Krzeszyce Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE , HANDLOWO - USŁUGOWE IGNACY JAWNY
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE KRZYSZTOF POSPIESZNY
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE KRZYSZTOF SOZAŃSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "MARCO" ZAJAZD,  
  • ARCHITEKTURA BUDYNKÓW I OGRODÓW JANUSZ HAJDUCKI
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "KARMEN" Jerzy Drążkowski
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "SONIA" SPÓŁKA 
  • Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "FENIX" MIROSŁAW CIULKIEWICZ
  • Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowo Usługowe Skorupska Anna
  • Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Mirosław Zachareń
  • PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE STANISŁAW FRYNAS
  • Przedsiębiorstwo Rolno - Przemysłowe " GARBICZ" s.c. Baranowski Mirosław
  • Przedsiębiorstwo Rolno - Przemysłowe "GARBICZ" s.c. Danuta Obst - Basińska
  • Przedsiębiorstwo Usługowe BAR-MAN Bartosz MANOWSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE LUBSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Przedsiębiorstwo Usługowe Sławomir Turek
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE VOLODYMYR SOKOLOV
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE WŁADYSŁAW SZAŁACHOWSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "DROZD" WIESŁAW DROZD
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe ROBENA Beata Naniak
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Kamil Jawny
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " A G A T" AGNIESZKA WIĄCEK
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Draka Dariusz Raszewski
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "SŁOWIAŃSKA" BARBARA RYBAK
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WIOLETTA PARCHIMOWICZ
  • PRZEMYSŁAW MAZIARSKI Maziarski Przemysław INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA
  • PRZEMYSŁAW SZAFIROWICZ USŁUGI BUDOWLANE
  • PRZEMYSŁAW WILK USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE PRZEMYSŁAW WILK
  • PRZESIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "TYMIX" MARIA TYMKIEWICZ
  • Przewozy Autokarowe Piotr Kotowicz
  • Przewozy Osobowe Bogusław Pawlak
  • PRZEWOZY OSOBOWE LEOPOLD KARAŚ
  • Przewóz osób - Andrzej Janus
  • P.S. TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • PUNKT USŁUG TECHNICZNYCH MARIAN KRAWIEC
  • P.W. Krzysztof Czarnocki
  • RADKUL  Radosław Kulinski
  • Radosław Białek
  • RADOSŁAW WÓJCIK
  • RADOSŁAW ZACHARCZUK P.P.H.U. " MARCO"
  • RAFAŁ MUELLER CENTRUM EDUKACJI "BE FIT"
  • RAFAŁ OBRZUD
  • RAFAŁ SOROKA
  • RAF-COM RAFAŁ FORTUNIAK
  • Raj Beauty Katarzyna Rajfur
  • RAJ JOWITA NIEKRASZ
  • RANCHO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • RED JACK JACEK TARASZEWSKI
  • REDBOT IT Services Tomasz Kazieczko.
  • REGINA JANUSZEWSKA HANDEL OBWOŹNY - USŁUGI TRANSPORTOWE
  • REGINA KUCHARSKA TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • REJNIAK SŁAWOMIR USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
  • R-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Remonty Jan Soloch
  • RENATA CIEPLAK "RENIA" FRYZJERSTWO DAMSKIE I MĘSKIE
  • RENATA KOPYT PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE " HANKA"
  • RENOVATIO PAWEŁ MISZKOWICZ-ADAMOWICZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
  • Restauracja Myśliwska "Xenia" Hanka Steller
  • ROB-BUD ROBERT PLUSZCZEWSKI
  • Robert Aleksandrowicz Badminton4all
  • ROBERT BARTKOWIAK ETS
  • ROBERT CIEPLAK "ROBTEC AUTO" Cieplak Robert
  • ROBERT CZERNIAK ROBERT CZERNIAK USŁUGI INFORMATYCZNE "ROBIT"
  • ROBERT PAŁYGA Przedsiębiorstwo Handlowe Artykułami do Produkcji Rolnej
  • ROBERT UTRACIAK P.H.U
  • ROBOTY ZIEMNE I BUDOWLANE KRZYSZTOF ŚWIERC
  • "ROLL LESZEK'' Usługi Rolnicze Leszek Soczawa
  • ROL-NAT Usługi Rolniczo-Leśne Natalia Sosulska
  • 953 ROLNICZE  CZĘŚCI   ZAMIENNE  -  SKLEP
  • ROL-TEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ROMAN BIERNACKI Zakład Usług Leśnych
  • ROMAN SOŁTYSIAK USŁUGI TRANSPORTOWE.
  • ROMANA WALOSZCZYK
  • ,,Romex" Usługi Rolne  Ilnicki Roman
  • RÓŻA DANIELAK
  • R-TECH  RUTKOWSKI KRZYSZTOF
  • RUSŁAN POKOTYCKI PRAKTYKA LEKARSKA
  • RYSZARD DRABEK Roboty Leśne, Żywicowanie i inne
  • RYSZARD KAMFONIK PROJEKTOWANIE I NADZÓR BUDOWLANY
  • Ryszard Liana P.P.H.U. "PROFIT"
  • RYSZARD SKAWIŃSKI
  • RYSZARD STANISZEWSKI POLY-FORM
  • RYSZARD SZYSZKO BUDRYSBAU
  • RYSZARD WÓJCIK INTER MARG
  • RZEMIOSŁO HISTORYCZNE "IGNIS" AGNIESZKA WÓJTOWICZ
  • SALA U SIUDAKA RAFAŁ SIUDAK
  • SALON FRYZJERSKI "ANETA" ANETA MOKRZYŃSKA
  • Salon Fryzjerski Aneta Woźniak
  • SALON FRYZJERSKI "BRZYTWA" KAROL SIENKIEWICZ
  • Salon Fryzjerski Damsko Męski Prusinowska Urszula.
  • SALON FRYZJERSKI DAWID BOHUSZKO
  • SALON FRYZJERSKI GRADEL MONIKA
  • SALON FRYZJERSKI JUSTYNA CHOMSKA
  • Salon Fryzjerski "U TOMKA" Tomasz Olejnik
  • Salon Fryzjerski "U Zohana" Leszek Makowski
  • SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "ŁUKASZ" MARZENA LASZCZAK
  • Salon Kosmetyczny J'Lo Justyna Ciota
  • SALON KOSMETYCZNY "MONIKA" MONIKA MUSZTYFAGA
  • SAMAR FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAREK SAWIŃSKI
  • SAMOOBSŁUGOWY SKLEP "POD DĘBEM" RENATA MUSZTYFAGA
  • Sandra Karsz Mobilne Usługi Krawieckie
  • SEBASTIAN CHEŁMIKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE
  • SEBASTIAN PRUGAR ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY " DEKARSTWO" - SEB
  • SEB-INSTAL Sebastian Nagórny
  • SERIO SERIO - MARTA RZĄDKOWSKA
  • Serwis Budowlany Sławomir Pietryczko
  • Serwis Opon Krzysztof Wardawa
  • SERWIS OPON PASZKIEWICZ MARIUSZ
  • Serwis Rowerowy "SZPRYCH" Dariusz Gyża
  • SERWIS-TECH ANTONI HOŁUB
  • Sewing by Rose Róża Jachimowska
  • SHTYNDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • "SIKORA LIMITED" Sikora Tomasz
  • SIL JAKUB MOSKALSKI
  • SKLEP  PRZEMYSŁOWY-PIELECH WIOLETTA
  • SKLEP  SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY PIJALNIA PIWA ZBIGNIEW GRZELCZAK
  • SKLEP BUDOWLANO - PRZEMYSŁOWY SMOLIŃSKI WALDEMAR
  • SKLEP INTERNETOWY OLIWIA DARIUSZ DZIADOLIK
  • SKLEP MONOPOLOWY "U DYZMY" JUSTYNA GOŚCIŁO
  • SKLEP OBUWNICZO - PRZEMYSŁOWY Sławomir Klimczuk
  • SKLEP ODZIEŻOWO-PRZEMYSŁOWY EWA KINIORSKA
  • SKLEP OGRODNICZY AGROTOS Aneta Jachimowska
  • SKLEP PRZEMYSŁOWY ALEKSANDER WASZKIEWICZ
  • SKLEP PRZEMYSŁOWYJAROSŁAW PIELECH
  • "SKLEP SPORTOWY JOANNA CZARNECKA"
  • "SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY" - PRUGAR ROMAN
  • SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY ANDRZEJ CZARNECKI
  • SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY JAN CHWALISZEWSKI
  • Sklep Spożywczo-Przemysłowy "ANKA" Anna Słońska
  • Sklep Spożywczo-Przemysłowy Doroszewski Janusz
  • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JASIEK AGATA PIEKARSKA
  • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY LUCYNA MARCHLIK
  • Sklep Spożywczo-Przemysłowy Przemysław Jaworski
  • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SULEJ GRAŻYNA
  • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TERESA KAZIECZKO
  • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WIOLETTA PAŁYSA-BORKOWSKA
  • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WŁADYSŁAW POKORSKI
  • Sklep Spożywczy "Astra" S.C. Monika Urbańska Roman Urbański
  • Sklep Wielobranżowy - Halina Krawczyk
  • Sklep Wielobranżowy "AGA" Elżbieta Lis
  • Sklep Wielobranżowy Art. Wędkarskie ,,U Bulana" Piotr Bulanowski
  • Sklep Wielobranżowy Daniel Mosiądz
  • SKLEP WIELOBRANŻOWY DANWAW DANIEL WAWRYKÓW
  • SKLEP WIELOBRANŻOWY "JUSTYNA"
  • SKLEP WIELOBRANŻOWY MONIKA RAK
  • SKLEP WIELOBRANŻOWY TADEUSZ MATKOWSKI
  • Skup i Sprzedaż Sprzętu Rehabilitacyjno-Ortopedycznego ,,CUPRUM" Przemysław Dobrzański.
  • "SLONEX" SPÓŁKA Z O.O.
  • SŁAWOMIR GOŁĘBIEWSKI "ER-DOM"
  • SŁAWOMIR GONDEK
  • SŁAWOMIR JASIK WULKANIZACJA
  • Sławomir Pająk Usługi Budowlane
  • S-MONT IRENEUSZ SOCZAWA
  • SOBKÓW HENRYK - AGENT UBEZPIECZENIOWY
  • Soliński Investments Oskar Soliński
  • SONIK ANITA MATYJASZKOJĆ
  • SOZAŃSKI NAZARIJ
  • SPAWIMEX GRZEGORZ WOŁODZIK
  • SPEC-BUD TOMASZ SOROKA
  • SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI LEK.MED. BOŻENA NOWOCIEŃ
  • SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI W ZAKRESIE DERMATOLOGII, WENEROLOGII I  
  • ALERGOLOGII ARTUR KRYSIK
  • SPOKO APPS PAWEŁ MIKUTEL
  • SPÓŁDZIELNIA GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
  • SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W SULĘCINIE
  • SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA MY
  • SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA OSÓB PRAWNYCH SŁOŃSK
  • Spółdzielnia Socjalna "Swojskie Jadło"
  • SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCH PAWEŁ SIWY
  • Sprzedaż Części i Usług Do Pojazdów Mechanicznych Andrzej Nowogram
  • Sprzedaż Okien Używanych Kaszubowski Władysław
  • STAHL-MONT Sp. z o.o. Sp.k.
  • STANISŁAW HAWRYLUK PH " UNIVERSAL"
  • Stanisław Przybylski LOKUM Biuro Nieruchomości
  • STANISŁAW WYGIERA BIURO OBRACHUNKOWE
  • STEFAN WIERNOWOLSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KACPER"
  • STEFBUD Waldemar Stefański
  • STIGPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • STL Pro Assembly Tomasz Stelmach
  • STOLARKA OKIENNA RENOWACJE STANISŁAW BANACH
  • STOLARNIA BAZYL RYSZARD ŻEGALSKI
  • STOLARSTWO WIESŁAW KOŁODZIEJ
  • STOWARZYSZENIE "RAZEM ŻUBRÓW"
  • STOWARZYSZENIE SPORTOWE PARAFIALNA AKADEMIA PIŁKARSKA BOSKO SULĘCIN
  • "STOWARZYSZENIE UKS TORZYM"
  • "STUDIO PAZNOKCI ""SPHYNX" "MAGDALENA WYKA"
  • "Studio Perfekt" Anna Warwas
  • STUDIO STYLIZACJI RZĘS MAGDALENA GOIŃSKA
  • Studio Urody Bądź Piękna Justyna Jawny
  • Studio Urody ,,Prestige" Daria Łagodzicz
  • STYLBUD SŁAWOMIR TRZECIECKI
  • SULĘCIŃSKI KLUB BADMINTONA "BADMINTON4ALL"
  • SULNET Paweł Nowak
  • SYLWESTER WALCZAK Zakład Remontowo-Budowlany
  • Sylwia Chobian
  • Sylwia Kuplowska wspólnik spółki cywilnej
  • Systemy Zabezpieczeń Feliks Kamila Łozdowska
  • "SZCZYPTA SWIATA" RADOSŁAW KANCLERZ
  • Szejner Marcin NOWOCZESNE TECHNIKI GRZEWCZE
  • SZKOŁA JAZDY MYDŁOWSKI JAN
  • SZKOŁA JAZDY PERFEKT Tomasz Ignatowicz
  • "ŚWIAT ROZRYWKI DZIECIĘCEJ"-GRUDZIŃSKI ANDRZEJ
  • TADEUSZ KUPIEC Zakład Wytwórczo-Usługowo-Handlowy "Kupiec"
  • TADEUSZ MAĆKOWSKI
  • ,,Tadex" Usługi RolneTadeusz Ilnicki
  • TATIANA POKOTYCKA GABINET OKULISTYCZNO-OPTYCZNY
  • TAXI KAROL PRZEWOZY TAKSÓWKOWE HENRYK GÓRSKI
  • TAXI MARCIN DZIEDZIC
  • TBC Mielczarek Łukasz
  • TC PIOTR ANTOŃCZYK
  • TEAMWORK Anna Kwiatkowska
  • "TECTUM" ASEKURACJA Anita Duszyńska
  • TERESA BASIŃSKA-KRYSZCZUK AGENT UBEZPIECZENIOWY
  • TERMIKA JUSTYNA KRUSZAKIN
  • TER-MIKA USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Łukasz Kruszakin
  • TERRACARAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • "TINKA-MED" SAMUELA DZIADAS-OLESZKO
  • TŁUMACZENIA I NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ALEKSANDRA CHIRKOWSKA
  • TOMASZ CZWALIŃSKI Tomlas
  • TOMASZ KOCHAŃSKI INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE
  • Tomasz Witkowski Naprawa maszyn rolniczych
  • TOMASZ ZIĘTERSKI F.H.U. " TOMAL"
  • TRADE CARS POLSKA JOANNA MAŚLUK
  • TRANSMAT MATEUSZ SROKA
  • Transport Ciężarowy Chruszcz Mirosław
  • Transport Międzynarodowy "MATUSZAK" Jarosław Matuszak
  • Transport Spedycja Auto Handel Bogumił Maciejek
  • Transporter Usługi transportowe Marcin Banasiak
  • TRANSPORT-USŁUGI KRZYSZTOF ISKRA
  • TRANS-SERVICE SEWERYN SAMBOR
  • TRUCK & CAR SERVICE WARSZTAT U RYŚKA RYSZARD RUTKOWSKI
  • TURBI - ELEKTRO S.C. Andrzej Kędzierski Paweł Kędzierski
  • UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "SŁOŃSK"
  • UNIVERSAL Małgorzata Hartman
  • "URAN" PAWEŁ URBANIAK
  • USLUGI TRANSPORTOWE DAMIAN ROGACKI
  • USŁUGI   PIELĘGNIARSKIE WIESŁAWA WOLAŃCZYK
  • USŁUGI  BUDOWLANE LESZEK WISZNIEWSKI
  • Usługi Beata Ralko
  • USŁUGI BRUKARSKO-BUDOWLANE DARIUSZ KOZICZAK
  • USŁUGI BUDOWLANE ADAM JAKUBIEC
  • Usługi Budowlane Aleksander Borys
  • USŁUGI BUDOWLANE ARKADIUSZ WAWRZYNIAK
  • USŁUGI BUDOWLANE DANIEL KOTOWSKI
  • Usługi Budowlane Grzegorz Duczemiński
  • USŁUGI BUDOWLANE KAMIL MIKUCEWICZ
  • Usługi Budowlane Karol Buksztynowicz
  • USŁUGI BUDOWLANE KAZIMIERZ WĘGLARZ
  • Usługi Budowlane Paweł Żugaj
  • USŁUGI BUDOWLANE TOMASZ MAŁACZYŃSKI
  • Usługi Budowlane WOJCIECH MAŁACZYŃSKI
  • USŁUGI BUDOWLANE, WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH, 
  • KATARZYNA PAŁUCKA
  • USŁUGI BUDOWLANO - WYKOŃCZENIOWE RYSZARD ZAGACKI
  • USŁUGI BUDOWLANO- STOLARSKIE PAWEŁ CELIŃSKI
  • Usługi Ciesielsko-Dekarskie "ERYK" Kamil Dębski
  • Usługi Doradcze Wojciech Domagała
  • USŁUGI ELEKTRYCZNE JANUSZ PIETKIEWICZ
  • USŁUGI FRYZJERSKIE KATARZYNA SKRZYPACZ
  • USŁUGI GASTRONOMICZNE KRZYSZTOF KUKLA
  • Usługi Hydrauliczne TCH TOMIK Monika Chałupka
  • USŁUGI INFORMATYCZNE JACEK SKRZYPACZ
  • USŁUGI IT DONATA CHAŁUPKA
  • USŁUGI KONSULTINGOWE RADOSŁAW LEMIESZEK
  • Usługi Krawieckie Barbara Lach
  • USŁUGI LEŚNE ANDRZEJ SZACHNIEWICZ
  • USŁUGI LEŚNE DANIEL JURGIELEWICZ
  • Usługi Leśne Edwin Mordalski
  • Usługi Leśne Edwin Mordalski
  • USŁUGI LEŚNE JAN WILIMBERG
  • Usługi Leśne Nowacki Józef
  • Usługi Leśne Nowacki Józef
  • USŁUGI LEŚNE PAWEŁ JAZIEWICZ
  • USŁUGI LEŚNE SEBASTIAN MORDALSKI
  • USŁUGI LEŚNE-WIESŁAW ŁYSENKO
  • Usługi Mechaniczne Izabela Osowska
  • USŁUGI MECHANICZNE MARIUSZ KACZMARCZYK
  • USŁUGI OGOLNOBUDOWLANE ADRIAN SKIBICKI
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM BORKOWSKI
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM BOSZ
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANATOL DANCEWICZ
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ ULLER
  • Usługi Ogólnobudowlane Kacper Kotuła
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF KIELISZEK
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF TOPOLSKI
  • Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Żurawiński
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MAREK MASŁOWSKI
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MICHAŁ DYBA
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE RADOSŁAW KOWALEWSKI
  • USŁUGI OGRODNICZE DOMINIKA ZAWADZKA
  • Usługi Pielęgniarskie Aneta Glapa
  • USŁUGI PIELĘGNIARSKIE ANNA DOMINIK
  • "USŁUGI PIELĘGNIARSKIE" Cieciura Jarosława
  • USŁUGI PIELĘGNIARSKIE ELŻBIETA TWAROWSKA
  • USŁUGI PIELĘGNIARSKIE EWA DZIERŻYŃSKA
  • USŁUGI PIELĘGNIARSKIE RENATA GOIŃSKA
  • USŁUGI PIELĘGNIARSKIE Renata Kuszpil
  • "USŁUGI PIELĘGNIARSKIE" Rogacka Jolanta
  • USŁUGI PIELĘGNIARSKIE TERESA IMIOŁEK-WŁODARZEWSKA
  • Usługi Pogrzebowe Paweł Błajda
  • USŁUGI POŁOŻNICZE MAŁGORZATA ROGOWSKA
  • USŁUGI POŁOŻNICZE MARIOLA GRUSZKA
  • USŁUGI POŁOŻNICZE SŁAWOMIRA PLATA
  • "USŁUGI POŁOŻNICZO-PIELĘGNIARSKIE" Gacek Olga
  • Usługi Remontowe i Budowlane Jacek Grochowiak
  • USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Adam Jóźwik
  • USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE MARCIN NIEPIEKŁO
  • Usługi Remontowo Budowlane Robert Gonciarz
  • USŁUGI REMONTOWO- GLAZURNICZE ZBIGNIEW MOLIK
  • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE  KULCZYŃSKI MARIUSZ
  • Usługi Remontowo-Budowlane Efektal.
  • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KRZYSZTOF SZURA
  • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN SAJA
  • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARIUSZ ŁATKA
  • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PATRYK ŚWIĄTEK
  • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SOZAŃSKI EUGENIUSZ
  • Usługi Serwisowe Marek Konarzewski
  • Usługi Spawalnicze Piotr Marszałek
  • USŁUGI STOLARSKIE ŁUKASZ CIECIURA
  • USŁUGI STOLARSKIE MARIUSZ KAŁUŻNY
  • USŁUGI STOLARSKO- BUDOWLANE ARKADIUSZ STOCZEWSKI
  • USŁUGI TRANSPORTOWE  ANDRZEJ ŁOPATO
  • USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ PRYPUTNIEWICZ
  • USŁUGI TRANSPORTOWE CZESŁAW DZIĘCIOŁ
  • USŁUGI TRANSPORTOWE CZUBEK ANDRZEJ
  • Usługi Transportowe Dariusz Oziembłowski
  • USŁUGI TRANSPORTOWE I PRZEWOZY OSOBOWE PULKOWSKI MARIUSZ
  • Usługi Transportowe Kazimierz Jakubiec
  • Usługi Transportowe Leon Grzegorz
  • USŁUGI TRANSPORTOWE MACIEJ LATOS
  • USŁUGI TRANSPORTOWE MARCIN GĄSIOREK
  • Usługi Transportowe Ogólnobudowlane i Rozbiórkowe Chochulski Zbigniew
  • USŁUGI TRANSPORTOWE PAWEŁ MAJEWICZ
  • USŁUGI TRANSPORTOWE Piotr Szpak
  • USŁUGI TRANSPORTOWE RA-DECK RADOSŁAW DOBROWOLSKI
  • Usługi Transportowe Radosław Majewicz
  • Usługi Transportowe Radosław Witkiewicz
  • USŁUGI TRANSPORTOWE RYSZARD RYBICKI, BARBARA RYBICKA SPÓŁKA JAWNA
  • Usługi Transportowe Wiesław Chruszcz
  • Usługi Wielobranżowe Wiesław Zarakowski
  • USŁUGOWE PROWADZENIE EWIDENCJI DO CELÓW PODATKOWYCH ANNA SPYCH
  • UTiHW Marcin Pulkowski
  • VENUS SALON FRYZJERSKI EMILIA PULKOWSKA
  • VG MUSIC TADEUSZ ŻMIJAK
  • VIOLSTAL RECYKLING KRZYSZTOF KIETLIŃSKI
  • VIPER GROUP Andrzej Żmijak
  • VITALIY MURHA
  • "W AND K" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • WALDEMAR BANDYGA USŁUGI RTV
  • WALDEMAR GOŚCIŁO KIOSK RUCH
  • WALDEMAR KOBYLNIK SPRZEDAŻ ART.SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCH
  • WALDEMAR KOCHAŃSKI PRYWATNY GABINET PEDIATRYCZNY - WIZYTY DOMOWE
  • WALDEMAR KULIG ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
  • WALDEMAR SIUDAK "WALDAS-transport" Waldemar Siudak Żubrów 6 69-200 Sulęcin
  • WALDEMAR WĄSOWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY
  • WARSZTAT ELEKTROMECHANICZNY Iwasieczko JAnusz
  • WARSZTAT MECHANIKI POJAZDOWEJ ROMAN MUSZYŃSKI
  • WawMar-BUD Marcin Wawrzaszek
  • WELDMETAL MAREK CZARNECKI
  • WIESŁAWA JURGIEWICZ USŁUGI PIELĘGNIARSKIE
  • WIESŁAWA PARTYKA HANDEL OBWOŹNY
  • WILTECH BERNARD WILCZYŃSKI
  • WIOLETTA KAMIŃSKA "PANACEA" S.C S. DOCHNIAK, W. KAMIŃSKA, D. SŁUPIŃSKA, 
  • M. WÓJCIK
  • WIOLMAR TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY JÓŹWIAK WIOLETTA
  • WIÓR KLAUDIA PAŁUSZKA
  • WIÓR PIOTR PAŁUSZKA
  • WIÓR WOJCIECH PAŁUSZKA
  • WISZNIEWSKI DARIUSZ
  • Witold Kurz WITBUD
  • WIZAL BIS Zakład Usługowy Elektroniki i Systemów Alarmowych Krzysztof Płomiński
  • Wizal Plus Mariusz Starzycki
  • Wizal Teletechnika Maciej Nawrot
  • WŁADYSŁAW OGRODNIK ZAKŁAD NAPRAWY I MONTAŻU URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH
  • "ELWO"
  • WŁADYSŁAWA MACIĄG
  • WŁADYSŁAWA RYBICKA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY
  • WOJCIECH BULKA
  • WOJCIECH GRABOWSKI 1. GRAWO-STONE FIRMA KAMIENIARSKA WOJCIECH GRABOWSKI 2. 
  • WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ LIFE-MED S.C. (OD DNIA 28.03.2011) Z SIEDZIBĄ PRZY 
  • UL.ŻEROMSKIEGO 8 W SULĘCINIE
  • WOJCIECH PIERÓG
  • WOJCIECH SZMIGIELSKI "PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA"
  • WSPÓLNIK SPÓLKICYWILNEJ LIFE-MED S.C KRYSTYNA LENARD
  • WULKANIZACJA - KRZYSZTOF BANAŚ
  • "WULKANIZACJA U PAWŁA Zakład Wulkanizacyjno - UsługowyMechanika pojazdowa 
  • Paweł Motoła"
  • WYKONAWSTWO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I POMIARÓW OCHRONNYCH
  • WYMIAR Biuro Konstrukcyjno-Projektowe Ariel Trocki
  • YENE MAR ALEKSANDRA ROSTKOWSKA
  • Zajazd CHROBRY Waldemar Dubik
  • ZAJAZD LUCYNA ŁUCJA REL
  • ZAJAZD U SOSNY MONIKA MEDEŃSKA
  • ZAKŁAD BUDOWLANO-USŁUGOWY ZORA GRZEGORZ
  • ZAKŁAD BUDOWLANY ANDRZEJ GAIK
  • ZAKŁAD BUDOWLANY "DACH-DOM" RYSZARD ŻDANOWICZ
  • ZAKŁAD BUDOWLANY PRZEMYSŁAW PYRSKI
  • ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO DARIUSZ KASPER
  • ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY JANINA JAŁOCHA
  • ZAKŁAD FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY PAULUS GRAŻYNA
  • ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY KACPER JURGIEWICZ
  • Zakład Handlowo Usługowy Lula Dariusz
  • Zakład Instalacji Sanitarnej Zygmunt Czarnecki
  • ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I C.O. WYKONYWANIE ROBÓT ZIEMNYCH 
  • RADOSŁAW KOTUŁA
  • Zakład Kamieniarski TOGO Tomasz Gondorek
  • Zakład Mechaniki Pojazdowej - Pomoc Drogowa - Usł. Transportowe BIAŁEK LESZEK
  • ZAKŁAD METALOWY "KERA" Jolanta Maśluk
  • ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA " TRAK"
  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "BUDREN" RENIEC ROBERT
  • Zakład Ogólnobudowlany Ciesielstwo - Dekarstwo Niekłań Andrzej
  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY LESZEK MATALIŃSKI
  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MIROSŁAW RALCEWICZ
  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY TOMASZ KUJAWA
  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ZDEBIAK SŁAWOMIR
  • ZAKŁAD OGÓLNO-USŁUGOWY WALIGÓRA RYSZARD
  • ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY  MARCIN GAJDA
  • ZAKŁAD REMONTOWO -BUDOWLANY ADAM PLACHIMOWICZ
  • ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY TOMASZ KOŁODZIEJCZAK
  • ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY KRZYSZTOF ŚRODA
  • ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY,PAWEŁ SMALEC
  • ZAKŁAD REMONTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY "IWA-BUD" WŁADYSŁAW ANDRUSZKIEWICZ
  • ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH ZIELENKIEWICZ LESZEK
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ADAM KRUPKO
  • Zakład Usług Leśnych Adam Wizowski
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH, ADAMSKI ADAM
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH BARBARA KUBISZYN
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH BARTOSZ KOSIELA
  • Zakład Usług Leśnych Bździon Rafał
  • Zakład Usług Leśnych "GOMA" Marek Gorączka
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH, GRZEGORZ TYMCZYN
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH I TRANSPORTOWYCH RAFAŁ KAMIENICZNY
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH JAN TOMCZAK
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH JAROSŁAW GAJDA
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MACIEJ BRULIŃSKI
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MAREK NIEKRASZ-RICHERT
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH, MARIUSZ MIKA
  • ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "PERFEKT" PIOTR NAWROCKI
  • Zakład Usług Leśnych Robert Nawrocki
  • Zakład Usług Leśnych "Węgorz" Tomasz Piskorz
  • Zakład usług leśnych Wiesław Adamski
  • Zakład Usług Melioracji Wodnych Gąsiorek Anna
  • ZAKŁAD USŁUG TRANSPORTOWYCH I MOTORYZACYJNYCH-POMOC DROGOWA 
  • JÓZEF GRACZYK
  • Zakład Usługowo - Budowlany Krzysztof Rykała
  • Zakład Usługowo Handlowy  Wiesław Kucewicz
  • ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY JANUSZ TURBAK
  • ZAKŁAD USŁUGOWO-BUDOWLANY "KAR-BUD" KATARZYNA RENIEC
  • ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "KLIK" KAROL STAWNIAK
  • ZAKŁAD USŁUGOWY, ANNA BARTCZAK
  • Zakład Usługowy Melioracji Wodnych Gąsiorek Lesław
  • Zakład Usługowy Natalia Gajda
  • Zakład Usługowy Szymon Wardawa
  • ZAKŁAD USŁUGOWY ZBIGNIEW ULLER
  • ZAKŁAD WULKANIZACYJNY "ELMO" S.C. MOLCZYK EDWARD
  • ZAKŁAD WULKANIZACYJNY "ELMO" S.C. MOLCZYK LECH
  • ZAPEK Transport Marcin Zaporowski
  • ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM Wojciech Kosiński
  • ZAUN KRYSTIAN BARABASZ
  • ZAVI PAULINA ZAWADZKA
  • ZBIGNIEW CIECIURA
  • ZBIGNIEW GRUBSKI USŁUGI BUDOWLANE
  • ZBIGNIEW KOCEMBA Zbynek
  • ZBIGNIEW SIENKIEWICZ KIOSK "SZKOLNY"
  • ZBIGNIEW ZAZULAK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
  • Zbysław Jarosz
  • Zdrowo u Joli Piskurewicz Genowefa
  • ZDZISŁAW CHITRO INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE
  • ZDZISŁAW KUCHARSKI
  • Zielony Ogród Szkółka Krzewów Ozdobnych Rafał Kurek
  • Z.P.H.U "DANA STYL" DANUTA CZARNA CHARTÓW 4, 66-436 SŁOŃSK
  • ZPHU STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW TADEUSZ SOLOCH
  • ZUH "KARO" PIOTR KAMIŃSKI
  • ZUL "DĄB"  POLEJCZUK JÓZEF
  • Zuzanna Aniszkiewicz
  • ZYGMUNT STUPIEŃKO PRYWATNY GABINET LEKARSKI
  • SEKRET PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ