Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Udzielona pomoc publiczna w 2021 roku

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej, sporządzony na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit.g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych  (Dz. U. 2021.305  t.j. z dn. 2021.02.18  z późn. zm.)

Pomoc publiczna udzielona na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. 2021 poz. 2095 z późn. zm.)

w 2021 roku.

 

  • " Na formie" MOBILNA STYLIZACJA PAZNOKCI AGATA TATAREWICZ
  • 1.SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZY "BELLA" MARZENA DOMAGAŁA 2. STYL DOM Domagała B., Domagała M.
  • Adriana Skrzypacz Kosmetolog
  • ANDRZEJ ROSOCHACKI ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
  • ANDRZEJ SIBERA
  • ANDRZEJ ŻYŁUK FORTE Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
  • Animacje dla Dzieci Sensobystrzaki Ewelina Gerszewska
  • ANNA MRÓZ CHEMIA Z NIEMIEC
  • ARKADIUSZ KONOPSKI Szkoła Kierowców "B e s t "
  • attPlanet Tomasz Tatarewicz
  • BAR "BRYZA" LUBNIEWICE ZDZISŁAWA HOFFA
  • BARTCOM Bartłomiej Siroń
  • Be Impressive Anita Żugaj
  • Beata Tulej HANDEL OBWOŹNY I STAŁY
  • BEAUTY MAGDALENA MATKOWSKA USŁUGI PERMANENTNE
  • BELLIS KATARZYNA GROCHOWSKA
  • Biuro Podróży ,,Progress" Szkoła Języków Obcych Monika Stadnik
  • BOGUMIŁA ALEKSANDROWICZ "STUDIO PAZNOKCI - BOGNES"
  • Bogusława Grochowska
  • BRAMS Maciej Łazar
  • CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO SIMON HAINES
  • Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska
  • CLEONAILS LASHES KAMILA SZAŁEK
  • CONCEPT MACIEJ GNITECKI
  • CZARNECKI UBEZPIECZENIA Jacek Czarnecki
  • CZESŁAWA KUBASIK ZAKŁAD FRYZJERSKI
  • Dariusz Chomicz
  • Dariusz Tulej HANDEL OBWOŹNY I STAŁY
  • Daventa Dawid Czaczkowski
  • Dominik Barcz
  • Doner Kebab Agnieszka Krzal-Witkowska
  • Edu-Med Łukasz Moręgiel
  • Edyta Hołownia
  • "ESTETIKA" GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ PAULINA PIECHOWIAK
  • Ewelina Liberska
  • Fabia Usługi kosmetyczne Kornelia Karatysz
  • F.H.U Marzena Kaszaraba
  • FIKOŁEK JOANNA STRÓŻECKA
  • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ANNA ZIOMEK
  • Firma Handlowo-Usługowa" Cub@" Nazwa skrócona F.H.U "Cub@" Arkadiusz Jakub Mazurek
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KAJA" IWONA BENZA+
  • Firma Handlowo-Usługowa ,,KORS" Jacek Skorupski
  • Firma P.H.U. POŁYSK Tomasz Grancewicz
  • Firma Traper Leszek Dubik
  • FIRMA USŁUGOWA "IGORA" WISZNIEWSKA SYLWIA
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JM JOANNA ORKISZEWSKA
  • FRYZJERSTWO DAMSKIE MARTA ŻÓRAWSKA
  • FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE Helena Owczarczyk
  • Gabinet Fizjoterapii Anna Sroka
  • Gabinet podologiczno-kosmetyczny Katarzyna Kochańska
  • GLOW UP STYLIZACJA RZĘS I USŁUGI KOSMETYCZNE ADRIANA MIJALSKA
  • GOŚKA Hadel - Usługi Małgorzata Cichocka
  • GRAŻYNA JAKUBIAK NAUKA MUZYKI
  • Handel Artykułami Przemysłowymi Teresa Kołodziej
  • Handel Hurt-Detal Art. Spożywcze i Przemysłowe Marcin Grabowski
  • Handel Obwoźny Halina Siwko
  • Handel Usługi Kowalstwo Artystyczne Andrzej Forgacz
  • Hotel Kormoran Resort & SPA Kamil Mieleszko
  • Igor Grom
  • ILTIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • INSTALMONT JOANNA JAMNIUK-MIGLUJEWICZ I FRANCISZEK JAMNIUK SPÓŁKA CYWILNA
  • IRENA SIKORSKA SKLEP "U BEATY"
  • Iwona Kotowicz Sklep Monsun
  • IZABELA BOROWIEC Studio Urody "Izabela"
  • IZABELA PŁONKA GABINET ZDROWIA I URODY- masaż leczniczy & odnowa biologiczna
  • Izabela Rozwadowska - Zakład Fryzjerski
  • JADWIGA MOLEWSKA SKLEP ODZIEŻOWO-BIELIŹNIARSKI
  • JADWIGA SZAFIROWICZ
  • Janina Jałocha Zakład Fotograficzny
  • Janina Komorowska
  • JANINA MAĆKOWSKA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MULTI- HANDEL"
  • JANINA SIWA Punkt sprzedaży "FAJECZKA"
  • JERZY KOZŁOWSKI "TOMTRANS"
  • JOANNA PAJĄK Salon Fryzjerski " VIVA"
  • JOANNA WĘGLARZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "TOM SPORT"
  • Julita Jelińska Mobilne Usługi Kosmetyczne
  • JUL&KA KATARZYNA MANIKOWSKA
  • JU're BEAUTY Joanna Urbaniak
  • KAJAKARNIA-RYSZARD POLOWCZYK
  • "KanguReh" Usługi mobilnej rehabilitacji dzieci Mateusz Marcinkowski
  • Kasandra Woś Fotografia
  • KASZUBSKA ANNA
  • Katarzyna Borkowska
  • KINGA PYZIO USŁUGI KOSMETYCZNE
  • Kiosk Spożywczo-przemyslowy Magdalena Kaczmarek
  • Kobiecy Zakątek Monika Sosińska
  • Kosmetologia Estetyczna Madame Alicja Gruchot
  • KRZYSZTOF SIWY SPRZEDAŻ ART.SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCH
  • KRZYSZTOF WYSOCZAŃSKI Zakład Fryzjerski Damsko-Męski
  • LA LEMAR Usługi Kosmetyczne Wioleta Deja
  • La Pari Anna Kukla
  • LALALOVE PAZNOKCIE HYBRYDOWE SANDRA ROSZAK
  • Lingua Club MIROSŁAWA KOŚCIUKIEWICZ
  • LS EVENT BARTOSZ KRAWIEC
  • "LS Projekt" Spółka z o.o.
  • ŁUKASZ WIERNOWOLSKI Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kacper - Bis"
  • M3 MICHAŁ MUCHA
  • MADLEEN BUTIQUE MAGDALENA WĘGLARZ
  • Magdalena Kędzierska
  • MAGDALENA TYCHOŃCZUK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA
  • Małgorzata Grancewicz-Usługi artystyczne
  • MARCIN SZEJNER NOWOCZESNE TECHNIKI GRZEWCZE
  • MAREK DOPIERAŁA GASTRO
  • Marek Makowski Handel Obwoźny
  • MARIA DĄBROWSKA
  • MARIA SUROWIEC HANDEL OBWOŹNY
  • MARKAM MARTA ŚWITALSKA
  • MARO-TAXI MAREK DZIEDZIC
  • Masaż i Terapie Naturalne Marta Grzelczak
  • MAX¬FUN ROKSANA KANIEWSKA
  • MB STYLIZACJA PAZNOKCI BEATA BRYL
  • MIELCZAREK ELŻBIETA Zakład Fryzjerski
  • MIGWELD Jarosław Miglujewicz
  • MILEJDI SALON KOSMETYCZNY MILENA PULKOWSKA
  • MINI BAR Ewa Wójcik
  • MIRMA MAGDA PODBURACZYŃSKA
  • Mobilne Usługi Kosmetyczne Wioleta Wesołowska
  • MODA DAMSKA U MARTY STEFANIAK MARTA
  • Natalia Warszewska "LASZARA"
  • NAT-PA Zbigniew Batorski
  • NAUKA JAZDY JOANNA SYNEJKO
  • NEWLAND - WOJTOWICZ.DE Radosław Wójtowicz
  • Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej Fizjoterapia Karina Tatarewicz
  • Obrzud Rafał
  • Ośrodek Kormoran 2 Krzysztof Mieleszko
  • OŚRODEK ROZWOJU I PSYCHOTERAPII DWA KRZESŁA EDYTA DUSZCZAK
  • OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY "KACZY DOŁEK" RYSZARD KAJDAN
  • OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "LAGUNA" ADAM MILC
  • PAINTBALL Tomasz Grancewicz
  • Paula Kijewska
  • Paula Kubiak Fotografia
  • Paulina Solska Makeup&Beauty
  • Pawilon Gastronomiczny Monika Juszkiewicz
  • PELA Mobilne Usługi Kosmetyczne Adriana Pelczarska
  • PHOENIX GYM Dawid Kowalski
  • PHU GASTRO-CATERING ROBERT PILCZUK
  • PHU Jamniuk - GROUP Joanna Jamniuk-Miglujewicz
  • PHU NOWAK ANTONI NOWAK
  • PHU Patrycja Grabowska-Maląg
  • P.H.U. Rusałka Tatiana Borek
  • PIOTR ZIOMKO HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI
  • Pizzeria DaviOli Aleksandra Kucharska
  • PRACOWNIA URODY - KOSMETOLOG DIANA MAJ
  • PRYWATNY GABINET MASAŻU ANNA FIEDOROWICZ
  • Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Karol Kołodziej
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NIKI Jerzy Ilnicki
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TJM Tomasz Szablewski
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "CAL" s.c. Ryszard Owczarek, Krzysztof Owczarek, Mirosław Owczarek
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PETRO-PLUS" JERZY SOBCZAK
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WOJCIECH SATANOWSKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "MARCO" ZAJAZD, ARCHITEKTURA BUDYNKÓW I OGRODÓW JANUSZ HAJDUCKI
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO HANDLOWE "Jol&Mar" Jolanta Kałużna
  • Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowo Usługowe Skorupska Anna
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE LUBSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe ROBENA Beata Naniak
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " A G A T" AGNIESZKA WIĄCEK
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "SŁOWIAŃSKA" BARBARA RYBAK
  • Przewozy Autokarowe Piotr Kotowicz
  • Przewozy Osobowe Bogusław Pawlak
  • PRZEWOZY OSOBOWE LEOPOLD KARAŚ
  • Raj Beauty Katarzyna Rajfur
  • RENATA CIEPLAK "RENIA" FRYZJERSTWO DAMSKIE I MĘSKIE
  • Restauracja Myśliwska "Xenia" Hanka Steller
  • Robert Aleksandrowicz Badminton4all
  • ROMAN SOŁTYSIAK USŁUGI TRANSPORTOWE.
  • SALA U SIUDAKA RAFAŁ SIUDAK
  • Salon Fryzjerski Aleksandra Klimczuk
  • Salon Fryzjerski Aneta Woźniak
  • SALON FRYZJERSKI "BRZYTWA" KAROL SIENKIEWICZ
  • Salon Fryzjerski Damsko Męski Prusinowska Urszula.
  • SALON FRYZJERSKI DAWID BOHUSZKO
  • SALON FRYZJERSKI GRADEL MONIKA
  • SALON FRYZJERSKI JUSTYNA CHOMSKA
  • SALON FRYZJERSKI TERESA SKRZYPNIK
  • SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "ŁUKASZ" MARZENA LASZCZAK
  • Salon Kosmetyczny J'Lo Justyna Ciota
  • Salon Kosmetyczny "Monika" Monika Musztyfaga
  • SCHIFF & CAMPING MARINA Jacek Janus
  • SKLEP OBUWNICZO - PRZEMYSŁOWY Sławomir Klimczuk
  • SKLEP ODZIEŻOWO-PRZEMYSŁOWY EWA KINIORSKA
  • SKLEP PRZEMYSŁOWY ADAM ZARZYCKI
  • SKLEP SPORTOWY JOANNA CZARNECKA
  • Sklep Wielobranżowy Art. Wędkarskie "U Bulana" Piotr Bulanowski
  • SPÓŁDZIELNIA GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
  • Spółdzielnia Socjalna "Swojskie Jadło"
  • SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCH PAWEŁ SIWY
  • STAL-MONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Stanica Łowiecka Kniejówka Agnieszka Jamniuk
  • STEFAN WIERNOWOLSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KACPER"
  • STUDIO PAZNOKCI "SPHYNX" MAGDALENA WYKA
  • "Studio Perfekt" Anna Warwas
  • STUDIO STYLIZACJI RZĘS MAGDALENA GOIŃSKA
  • Studio Urody "Prestige" Daria Łagodzicz
  • Sylwia Chobian
  • "SZCZYPTA SWIATA" RADOSŁAW KANCLERZ
  • "ŚWIAT ROZRYWKI DZIECIĘCEJ"-GRUDZIŃSKI ANDRZEJ
  • TADEUSZ MAĆKOWSKI
  • TRANSMAT MATEUSZ SROKA
  • Transport Mariusz Rekut
  • USŁUGI TRANSPORTOWE I PRZEWOZY OSOBOWE PULKOWSKI MARIUSZ
  • Usługi Transportowe Kazimierz Jakubiec
  • VENUS SALON FRYZJERSKI EMILIA PULKOWSKA
  • VG MUSIC TADEUSZ ŻMIJAK
  • VIPER GROUP Andrzej Żmijak
  • VIVA Julita Pająk
  • "W AND K" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • WALDEMAR SIUDAK "WALDAS-transport" Waldemar Siudak Żubrów 6 69-200 Sulęcin
  • WIESŁAWA PARTYKA HANDEL OBWOŹNY
  • Women's Passions Anna Modzelewska
  • YENE MAR ALEKSANDRA ROSTKOWSKA
  • Zajazd Chrobry Waldemar Dubik
  • ZAJAZD LUCYNA ŁUCJA REL
  • Zajazd Lusia Łucja Blatkiewicz
  • ZAJAZD U SOSNY MONIKA MEDEŃSKA
  • ZAKŁAD FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY PAULUS GRAŻYNA
  • Zakład handlowo usługowy Kacper Jurgiewicz
  • Zakład Usług Melioracji Wodnych Gąsiorek Anna
  • Zakład Usługowo Handlowy  Wiesław Kucewicz
  • ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "KLIK" KAROL STAWNIAK
  • Zakład Usługowy Melioracji Wodnych Gąsiorek Lesław
  • ZENON JANUSZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EXPORT-IMPORT HURT-DETAL
  • Zuzanna Aniszkiewicz